צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

פרסום וקידום מכירות

תרשו לעצמכם להתבלט! כאשר כדור פורח עומד על הקרקע, הוא מתנשא לגובה של כשלושים מטרים וקוטרו כעשרים וחמישה מטרים! כאשר הוא עולה אל השמיים, עולים כל הראשים אחריו. אי אפשר להתעלם ממראה זה, על גודלו ויופיו המרהיב. הבלון הפורח תמיד ימשוך אחריו תשומת לב!

משום שהכדור הפורח ענק ממדים ועדיין מאוד נוח לשינוע, הוא יכול לשמש באירועים וכנסים כמייצג מרהיב לקידום מכירות או כתוספת מחזקת לפעילות קד"מ אחרת.

זהו לוח מודעות ענק, צבעוני, חי, ודינמי שמדליק את הראש ומשמח את הלב! מעטפת הבלון עשויה אלפי מטרים ריבועיים של בד ובערך כמחצית משטח זה יכול להיות מנוצל כלוח פרסום. שוו בנפשכם את השם, הלוגו והסלוגן שלכם – מעופפים באוויר ונראים למרחק!

על פי סקרים שנערכו, לכדור הפורח האפקטיביות הטובה ביותר. יחס השקעה מול תוצאות, הכדור הפורח פי שבע אפקטיבי יותר מפרסום קונבנציונאלי! אותנו הנתונים לא מפתיעים, כל אחד אוהב כדורים פורחים ואף אחד לא יכול להתעלם מהם! כדור פורח מייצר התלהבות והתרגשות ונצרב בקלות בזיכרון.

RIZE UP מזמינה אתכם להכיר עולם קד"מ ופרסום ברמה ובגובה שלא הכרתם, כדי שאת השם שלכם, את הלוגו שלכם ואת הסלוגן שלכם – אף אחד לא ישכח!

צפו ב"מסיבה באוויר" של חברת מסטיק five"!

צפו בכתבה של חדשות ערוץ 2:


הצוות העסקי שלנו ישמח לסייע לכם בטלפון 077-4500-282.

אתם מוזמנים גם להשאיר את פרטיכם כאן ואחד מחברי RIZE UP יחזור אליכם בתוך עשרים וארבע שעות!

צרו קשר
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן