צור קשר בקליק ›

מה טיסה בכדור פורח כוללת

חוויות הטיסה בכדור הפורחבוקר טוב! שמחים לפתוח אתכם יום חדש ומלא הפתעות. בנוסף אל חוויית הטיסה המרגשת, כולל הבוקר אוסף מלא של חוויות, שכל אחת מהן תשאיר אתכם עם טעם של עוד...

  • רגע לפני שעולה השמש ניפגש להיכרות, משקה חם וניפוח הבלון. צוות RIZE UP מזמין אתכם לקחת חלק פעיל בחוויית ניפוח הבלון או לצפות מהצד וליהנות ממחזה יוצא דופן – התרוממותו של ענק יפיפה זה לאוויר העולם.
  • עם הזריחה, כשאור שוטף את העולם, נמריא בעדינות אל על. עם ההמראה תגלו את העולם מנקודת מבטה של ציפור. לנו בצוות RIZE UP קל מאוד להבטיח לכם ריגוש, סיפוק, הנאה ושלווה, החל ברגע זה ולאורך כל הטיסה הקסומה.
  • כיוון הטיסה, מהירותה ומשכה נקבעים על פי כיוון ועוצמת הרוח. לטייס האפשרות לשנות גבהים ולנווט את הטיסה למחוז חפצו, ולכם ההזדמנות להתמזג עם הטבע, ובקצב הטבעי של הרוח והלב לרחף ולשייט בשמיים.
  • אם תרצו, הטייסים שלנו ישמחו לענות על שאלות, להסביר לכם את פעילות הבלון, או לספר לכם על הנופים והמראות שתחתכם.
  • לאחר טיסה שנמשכה 60-90 דקות נתכונן לנחיתה. אזור הנחיתה אינו קבוע מראש ומשתנה מטיסה לטיסה. הטייס מאתר אתר נחיתה מתאים, מכין היטב את הנוסעים, והנחיתה מתבצעת. 
  • צוות הקרקע שמלווה את הבלון ונמצא בקשר אלחוטי קבוע עם הטייס, ימתין לכם באתר ויקבל את פניכם עם שמפניה צוננת איכותית. במהלך אריזת הציוד וקיפול מעטפת הבלון תוכלו ליהנות ממגוון סיפורי טייסים מתוך ההיסטוריה המפוארת של הבלונים הפורחים ולאחר מכן יקבל כל נוסע תעודת טיסה למזכרת.
  • אחרי שהכרתם את השטח במבט מלמעלה, תוכלו ליהנות מנסיעת שטח נעימה בחזרה אל אתר ההמראה.
  • את החוויה נקנח בארוחה גלילית מסורתית ברמה קולינרית משובחת.

 

את הבלונים שלנו תפרו במיוחד עבורנו, את החוויה שלכם אנחנו תופרים במיוחד עבורכם!

על כן, צוות RIZE UP מזמין אתכם להתעניין אצל נציגי השירות שלנו בשדרוגים, התאמות ותוספות אישיות שיהפכו את החוויה המופלאה למושלמת בדיוק עבורכם.

בנוסף, נשמח להעניק לכם המלצות והדרכה לפעילויות וטיולים באזור, כדי שתוכלו להמשיך ליהנות, גם אחרי הטיסה, מאוצרותיו ויופיו של הצפון.

 

הזמן טיסה!

hot_air_01

 hot_air_02

 hot_air_03

 hot_air_04

 hot_air_05

 hot_air_06

 hot_air_07

 hot_air_08

 hot_air_09

צור קשר בקליק ›

You Tube Facebook