צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

כל הסיבות לטוס עם RIZE UP

כל הסיבות לטוס בכדור פורח עם רייז אפזה לא מקרה שהלקוחות של RIZE UP הם כנראה הלקוחות המרוצים ביותר...

RIZE UP (רייז אפ) היא החברה הוותיקה בישראל ומאז שנת 2006 מטיסה באהבה אלפי אנשים לעבר החלומות שלהם. הצוות של RIZE UP אוהב את עבודתו ומבטיח לכם יחס אישי, אנושי וכנה, החל מהשיחה הראשונה ועד גמר הפעילות בשטח.

את RIZE UP מובילים שלושת הטייסים הוותיקים והמיומנים בענף הכדורים הפורחים בישראל. הבטיחות בטיסה ללא פשרות! RIZE UP מפעילה את בלוניה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם. חמשת הבלונים המרהיבים והחדישים שלנו יוצרו לפי הזמנה ובהתאמה לצרכים, כדי להבטיח לכם את חווית הטיסה הנעימה והבטוחה ביותר.

את הטיסות שלנו אנחנו מקיימים במזרח עמק יזרעאל, בין הרי הגלבוע והתבור. הרווחתם! זהו האזור היפה והקסום בארץ וכן מתקיימים בו תנאי אקלים ומזג אוויר מושלמים לטיסה שמימית.

הפעילות כוללת בוקר שלם של הרפתקאות, חוויות שטח, שמפניה ועוד מגוון הפתעות.

לטוס בכדור פורח עם רייז

ארוחת הבוקר המתלווה לכל טיסה מוגשת במסעדת השף של חוות התבלינים – חגיגה קולינרית של טעמים וצבעים, בפינה יפיפה בלב נופי העמק. חשוב לנו שהחגיגה שלכם תהיה המושלמת ביותר בשבילכם, לכן ניתן לצרף אורחים אהובים לארוחת הבוקר – במחיר עלות!

כיוון שאנחנו עובדים באהבה, נשמח לפרגן לכם ולעסקים השכנים, ולהמליץ לכם על מגוון אפשרויות בילוי להמשך היום.

אם מסיבות שאינן תלויות בכם נאלצתם לבטל את ההזמנה במועד סביר לפני הטיסה - לא נגבה מכם כל תשלום. אנו מכבדים את לקוחותינו ומדגישים: לא טסת? לא שילמת!

צרו קשר
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן