הצוות

משפחת RIZE UP מורכבת מאנשים שהמשותף להם הוא לא רק שהם קמים מדי בוקר רגע לפני השמש, אלא שהם עושים זאת בחיוך גדול, באהבה אינסופית ומתוך רצון אמיתי להפוך את החלום שלכם למציאות.

שמחים וגאים להכיר לכם את הטייסים שמעיפים את החוויה שלכם לגובה, את צוות הקרקע שדואג לכם על האדמה, את מנהל התפעול שמקשר בין כולם - האנשים שעושים לכם את החלום:

אפי פלמאיאפי פלמאי

+ ממקימי RIZE UP
+ טייס ראשי וטכנאי-בדק לכדורים פורחים
+ מנהל מכון הבדק של החברה אשר מתחזק את כלי הטיס של RIZE UP ובלונים נוספים

גם אחרי שבע שנים ובהן אלפי שעות טיסה, אפי מגיע מדי בוקר עם שחר אל אתר ההמראה, עם אותה התלהבות ואותה האהבה. בשיתוף עם צוות הקרקע שוקד על הכנת הכדורים הפורחים, וממריא אתכם אל טיסה קסומה בבוקר של פעם בחיים.

 

טל שטיגליץטל שטיגליץ

+ ממקימי RIZE UP
+ טייס ומנהל מבצעים
+ מנהל שוטף

מעבר להיותו טייס ותיק ואיש שטח מיומן, טל הינו איש הפקות הפסטיבלים, אירועי התעופה הגדולים ואירועים מיוחדים לחברות וארגונים. עם ניסיון של 15 שנים בהפקת אירועים, ילווה אתכם טל, החל משלב הרעיון ועד אחרון פרטי הביצוע, בדרך אל האירוע הייעודי המתאים רק לכם.

 

שי סקלשי סקל

+ טייס מוכשר

שי, בן העמק, הצטרף למשפחת RIZE UP בשנת 2010 ומאז הוא אחראי להגשמת מאות חלומות. שי יטיס אתכם מעבר לנופים המדהימים של עמק יזרעאל, ויבטיח לכם חוויה מרגשת וקסומה, בלב השמיים, מעל הרי הגלבוע והתבור.

 

 

איתמר רודברגאיתמר רודברג

+ מנהל תפעול

זה לא יהיה מוגזם לומר שאיתמר מכיר כל אבן וכל פינה בעמק יזרעאל. אחרי שלושים שנה של אוויר הרים, ניסיון בהפקות ותכניות ריאלטי מסביב לעולם, הצטרף איתמר למשפחת RIZE UP והוא מנהל את מחלקת התפעול והלוגיסטיקה של החברה.

 

 

עמרי פלמאיעומרי פלמאי

+ מנהל צוותים ואחראי תחזוקה כללי

כשאתם מתענגים בשמיים, יש מי שדואג לכם על האדמה. עומרי תמיד נמצא בשטח, כל הפעילות שמתרחשת בשטח, מתקיימת בזכותו. עומרי מנהל את צוותי השטח : האנשים שמנפחים לכם את הבלון, רודפים אחריכם בשדות העמק ומקבלים את פניכם לאחר הנחיתה עם כוס שמפנייה וחיוך.

 

 

אורן מדינהאורן מדינה

+ מנהל ניו-מדיה

בזמן שאנחנו עפים לגובה, מתמזגים עם הטבע, מתמסרים לבריאה, אורן מנהל את עולם המדיה: אתר האינטרנט, פייסבוק, טוויטר, יו טיוב - כל דרך שלנו לאפשר לכם להגיע אלינו, ולנו להגיע אליכם.

צרו קשר
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן