צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

הכדורים הפורחים

RIZE UP מספקת לכם את החוויה האיכותית ביותר עם חמישה כלי טיס חדישים, ברמת הבטיחות המתקדמת בעולם!

הכדורים הפורחים של RIZE UP הם הרבה יותר מבלונים צבעוניים וגדולים. הם מרהיבים ביופיים ובעוצמתם, נתפרו בהזמנה מיוחדת על פי דרישות החברה ולשם התאמה מרבית, ולכל אחד מהם יש שם וסיפור ונשמה.

 

טנגוטָנְגוֹ

שם מלא: 4X-BNT
יכולת נשיאה: 8 נוסעים + טייס
נפח מעטפת: 5,950 מ"ק

טנגו הוא הכדור החדש והמתקדם בעולם, והגיע אלינו בשנת 2012 ישירות מבריטניה. מעטפת הכדור, אשר נתפרה במיוחד בעבור RIZE UP ופארק תמנע, עשויה מרכיבים ייחודיים, צבועה בצבעי הקשת ונושאת הן את לוגו החברה והן את לוגו פארק תמנע. יחידת הנוסעים מחולקת לתאים פרטיים המבטיחים נוחות מרבית. טנגו, כדור חמישי למשפחת RIZE UP, מצטרף לצי הכדורים הפורחים של החברה.

אקס רייאֶקְס-רֵיי

שם מלא: 4X-BLX
יכולת נשיאה: 16 נוסעים + טייס
נפח מעטפת: 9,345 מ"ק

אקס-ריי הוא הרולס-רויס של האוויר. אקס ריי מרשים בגודלו ובסל הנצרים האקסקלוסיבי שלו, אשר מחולק לתא טייס מרכזי, וסביבו ארבעה תאי נוסעים מרופדים ומרווחים. אקס-ריי נתפר במיוחד עבורRIZE UP בשנת 2011 ומאז טיסת הביכורים שלו במהלך אותה השנה, הספיק להטיס אלפים אל עבר האופק.

קוויבקקְוִויבֵּק

שם מלא: 4X-BLQ
יכולת נשיאה: 8-9 נוסעים + טייס
נפח מעטפת: 5,950 מ"ק

כדור פורח תוצרת קוויבק, כסוף ומרשים. תא הנוסעים מחולק ל-2, כך שניתן לטוס בשתי קבוצות של כ-4 נוסעים כל אחת. מדהים!

סיירהסִייֵרַה

שם מלא: 4X-BLS
יכולת נשיאה: 4-5 נוסעים + טייס
נפח מעטפת: 3,570 מ"ק

סיירה הוא 'סלב'. הוא התפרסם בעיקר בשל השתתפותו בפסטיבלים מרהיבים ובתכניות טלוויזיה רבות. סל הנצרים המרווח שלו מאפשר טיסה קבוצתית קטנה ומהנה והופך את סיירה למושלם עבור משפחות או זוגות חברים שמבקשים חוויה קבוצתית אינטימית ומרגשת.

צ'ארליצָ'ארְלִי

שם מלא: 4X-BLC
יכולת נשיאה: עד 4 נוסעים + טייס
נפח מעטפת: 2,970 מ"ק

צ'ארלי הוא רומנטיקן. כדור פורח מדהים בגוונים של אדום ולבן, שמשרת את RIZE UP בנאמנות של אוהב מאז 2008. צ'ארלי אידיאלי לזוגות אוהבים שרוצים להמריא עם האהבה לשמיים ולמי שחולם להגשים טיסה פרטית.

צרו קשר
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן