צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

אודות RIZE UP

about_rize_upהיה היו פעם שני אנשים. האנשים האלו הביטו בשמיים הכחולים וחלמו חלום: לצבוע את השמיים בעשרות צבעים. הם לא ידעו עדיין שהגשמת החלום שלהם, תביא להגשמת אלפי חלומות של אלפי אנשים נוספים...

בשנת 2006 הקימו אפי וטל, באהבה ובכוונה, את RIZE UP - חברת תעופה חלוצית, ראשונה מסוגה בישראל, המציעה טיסות בכדור פורח לקהל הרחב.
מאז ועד היום ממשיכה RIZE UP לצבוע את השמיים, להרחיב את הלב ולהגשים חלומות, בכל יום מחדש.

RIZE UP שמה לעצמה למטרה להעניק לכם חוויה עילאית ועל כן פועלת על פי הסטנדרטיים העולמיים הגבוהים ביותר שישנם. ברשות החברה 5 כלי טיס חדישים ומרהיבים ביופיים. סלי הנצרים של כל כדור פורח מכילים בין 4 ועד 16 נוסעים! את כלי הטיס של RIZE UP מטיסים הטייסים הוותיקים והמיומנים בישראל.

שבע שנים אחרי הקמתה, אפי, טל וצוות RIZE UP לא מפסיקים לחלום.

RIZE UP יוזמת ומפיקה את מיטב אירועי התעופה ופסטיבלי הכדורים הפורחים בארץ – "הגלבוע מגבוה", פסטיבל שנתי המתקיים במעיין חרוד ו"תמנע באוויר" בפארק תמנע אשר בחבל אילות.

תמונות מפסטיבלים ומידע על פסטיבל הכדורים הפורחים הבא שיתקיים בחול המועד סוכות תוכלו למצוא כאן (בקרוב).

כמי שהקימו את החברה הראשונה מסוגה, צוות RIZE UP ממשיכים לפעול על מנת לקדם ולבסס את ענף הכדורים הפורחים בישראל, תוך ייצור שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע מהארץ ומחו"ל ועם נציגי רשות התעופה האזרחית.

בנוסף לטיסות פרטיות, פסטיבלים הומים ואירועים קסומים, מפיקה RIZE UP אירועי חברה, ימי כיף וימי גיבוש, משלב הרעיון ועד שלב הביצוע. בין לקוחות החברה תמצאו את משרד ראש הממשלה, בנקים, חברות ביטוח, חברות תרופות, היי טק והנהלות בכירות במשק.

מוזמנים לטייל בגלריות התמונות ולקרוא בספר האורחים שלנו, רגע לפני שתצטרפו אלינו לחוויה של פעם בחיים.

צרו קשר
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן